Voľby 2022

Po 4 rokoch aktívnej spolupráce, podávania návrhov, naslúchaniu Vám, obyvateľom KVP i riešeniu Vašich podnetov, po ďalších rokoch nových skúseností a vedomostí mám za sebou ďalšie výsledky, ktoré priniesli viditeľný posun v živote nášho sídliska.

S nezlomným záujmom o ďalší rozvoj KVP Vás preto s pokorou žiadam o podporu, aby som ako tímový hráč mohol v spolupráci s Vami a našou samosprávou naďalej prispievať k všeobecnému rozvoju KVP nie len ako poslanec sídliska KVP ale aj ako poslanec mesta Košice.


Ako nezávislý kandidát si potrebujem vyzbierať 500 podpisov od občanov KVP, aby som mohol kandidovať na poslanca Mestskej časti Košice – Sídlisko KVP a 1000 podpisov od občanov Košíc, aby som mohol kandidovať na poslanca mesta Košice a mal tak väčšie možnosti v práci pre KVP.

Ak by ste mali záujem mi pomôcť s podpismi vo Vašej rodine, medzi Vašimi priateľmi, či bytovke, napíšte mi, prinesiem Vám s veľkou vďakou podpisové listiny. Podpisovú listinu si môžete aj stiahnuť nižšie. Rád si pre ňu prídem, prípadne mi ju môžete hodiť do schránky na Húskovej 3. Som vdačný za každý podporný podpis a pomoc. Podpisy ma stretnete zbierať aj v uliciach KVP.

Podpisová listina na podporu nezávislého kandidáta KVP
Podpisová listina na podporu nezávislého kandidáta Košice


Podpisová listina